X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

IT Danışmanlığı

AnasayfaIT Danışmanlığı

Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı ( IT Danışmanlığı )

Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı (IT Danışmanlığı), bir organizasyonun bilgi teknolojileri (BT) ihtiyaçlarını belirlemek, BT stratejisi ve planlama, BT altyapısı, BT projeleri ve BT yönetimi gibi konularda uzmanlık sağlamak için yapılan bir danışmanlık hizmetidir.

Sunabileceğimiz hizmetlerimiz ;

Bilgisayar & Ağ çözümleri

Bilgisayar çözümleri, bireysel veya kurumsal kullanıcılara bilgisayar donanımı, yazılımı ve diğer teknolojik araçlar konusunda uzmanlık sağlar. Bu hizmetler, bilgisayarların kurulumu, güncellenmesi, onarımı ve bakımı gibi konuları kapsar. Bilgisayar çözümleri ayrıca, bilgisayarların virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer güvenlik tehditlerinden korunmasını sağlayacak önlemler almayı da içerir.

Ağ çözümleri ise, kurumların ağ altyapılarının tasarımı, kurulumu ve bakımı gibi konulara odaklanır. Bu hizmetler, kablosuz ağ kurulumu, ağ güvenliği, veri depolama, yedekleme ve kurtarma, ağ izleme ve yönetimi gibi konuları kapsar.

Server Sanallaştırma & Destek

Sunucu sanallaştırma, bir fiziksel sunucuda birden fazla sanal sunucu çalıştırarak sunucu kaynaklarını en üst düzeye çıkarmayı ve işletme maliyetlerini düşürmeyi amaçlayan bir teknolojidir. Sanal sunucular, fiziksel sunucular üzerinde çalışır ve kaynaklar (CPU, bellek, depolama vb.) sanal sunucular arasında paylaştırılır.

Firewall (Güvenlik Duvarı) Kurulumu & Destek
Windows / Linux Server Kurulumu, Konfigurasyon
Antivirüs Çözümleri
Güvenlik Kamera sistemleri
Network Altyapı Yapılandırma , Kurulumu
Kablosuz Ağ çözümleri
Voip çözümleri
Bakım Anlaşmaları..

#trlan #kurumsal #bilişim IT danışmanlığı #local #lan #network #pc #donanım #yazılım #backup #server #yedekleme #virus


Top