X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2022 yılında kurulmuş , Ülkemizde gelişen ekonomiye ve teknolojiye destek vermek amacı ile kurulmuş bir işletmedir.Geniş band internet çözümleri, Web Barındırma ve Sunucu hizmetlerinin yanı sıra Web Yazılım ve Tasarım hizmetleri gibi bir çok hizmetleri sunmaktadır.

TRLAN Teknolojik gelişmeleri takip ederek oluşturtuğu sanallaştırılmış platform üzerinden sunucularını takip ederek tüm network alt yapısı aylık ve haftalık yedekli bir şekilde çalışmaktadır. Teknik ekip tarafından tüm sunucular 7/24 izlenmekte olup anlık olarak veri merkezi sıcaklığı ve enerji sistemi takip edilmektedir.

Firmamız, TRLAN sizlere neler sunar ?

Web Barındırma / Sunucu Hizmetleri : Web Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux") ve Sunucu Kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır.

Web Yazılımı ( Php, Web Geliştirme ) :
Php kuruluşundan bu yana kat ettiği yol ile birçok firmanın tercihi haline geldi. MySQL ile birleştirildiğinde, kısa süre içerisinde dinamik, kurumsal seviyedeki uygulamalar geliştirmenin önünü açtı. TRLAN® olarak PHP Web geliştirme hizmeti veriyoruz.

Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı ( IT Danışmanlığı ) :
Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetleri; firmanızın ihtiyaçlarına cevap bulabilmesi altyapılarının; performanslı, sürekli, yönetilebilir, geliştirilebilir ve uygulanabilir olmasının bir bütünüdür.


Top